Dr.Oetker preljev za torte sv. 3/1 36 g
1,96 €
54,44 €/kg · u 8 lanaca
u Metrou
Prosječna
2,35 € 8 lanaca
Najviša
2,79 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 1,96 €54,44 €/kg
- Kaufland 2,29 €63,61 €/kg
- Konzum 2,29 €57,25 €/kg
- Plodine 2,29 €63,61 €/kg
- Spar 2,29 €63,61 €/kg
- Tommy 2,29 €63,61 €/kg
- Vrutak 2,59 €71,94 €/kg
- NTL 2,79 €77,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05997381370738. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
1,96 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
2,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
2,29 € (-4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
2,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Dr. Oetker PRE.ZA TORTE SVIJETLI FIX 50 gnajniže u Konzumu 1,15 €23,00 €/kg
- Dr. Oetker PRELJEV ZA TORTE SVIJETLI 12 gnajniže u Ribolu 0,86 €71,67 €/kg
- DR. OETKER PREL. DR.OE 12 g ZA TORTE SVIJnajniže u lancu Vrutak 0,95 €79,17 €/kg
- DR. OETKER PREL. DR.OE 12 g ZA TORTE SVIJnajniže u Bosi 1,25 €104,17 €/kg