RIŽA SCOTTI BASMATI 4x125 g
Najniža danas
6,29 €
12,58 €/kg · u 2 lanca
u Plodinama
Prosječna
6,29 € 2 lanca
Najviša
6,29 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 6,29 €12,58 €/kg
- Spar 6,29 €12,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 6,29 € (2.10.)
6,29 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05941832000859. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
6,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
6,29 € (+2%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- RIŽA SCOTTI BASMATI 500 gnajniže u Metrou 4,36 €8,72 €/kg
- SCOTTI RIZA DUGO ZRNO BASMATI 500 G SCOTTInajniže u lancu Vrutak 4,19 €8,38 €/kg
- RISO SCOTTI KREKER RIŽA.BASMATI.CRNA.CRV 100g SCOTTInajniže u lancu Jadranka 1,99 €16,58 €/kg
- SCOTTI RIZA VENERA/BASMATI 230 G 2 MIN SCOTTInajniže u Plodinama 3,39 €14,74 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?