ČOK.DJED BOŽIĆNJAK 60 g (42)
0,55 €
9,17 €/kg · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
0,83 € 4 lanca
Najviša
0,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,55 €9,17 €/kg
- NTL 0,79 €13,17 €/kg
- Boso 0,99 €16,50 €/kg
- Gavranović 0,99 €16,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05906868445913. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- NTL
-
0,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Boso
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- Gavranović
-
0,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 301, 3.10.2026. (A.Senoe 14, OGULIN)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESTLE CHOCO COK.DJED BOZICNJAK SMARTIES 85 Gnajniže u Ribolu 2,39 €28,12 €/kg
- MILKA ČOKOLADNI DJED BOŽ. 45 g MILKAnajniže u Studencu akcija 0,49 €10,89 €/kg
- NO BRAND .ČOKOLADNA FIGUR.DJED MRAZ 60gnajniže u Stridonu 0,50 €8,33 €/kg
- MILKA ČOKOLADNI DJED BOŽ. 90 g MILKAnajniže u Studencu akcija 0,99 €11,00 €/kg
- DBA GRUPA D.O.O. DJED BOŽIĆNJAK 40 g INCOnajniže u Trgocentru 0,46 €11,50 €/kg
- RIEGELEIN COK DJED BOZICNJAK 150 G RIEGELEINnajniže u Plodinama 2,49 €16,60 €/kg