SLAD. MONTE 110 ml
2,35 €
21,36 €/l · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,54 € 3 lanca
Najviša
2,79 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,35 €21,36 €/l
- Stanic 2,49 €22,64 €/l
- Trgocentar 2,79 €25,36 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05906040063683. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,35 € (-8%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Stanic
-
2,49 € (+14%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Trgocentar
-
2,79 € (+14%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZOTT SLAD.MON.LJEŠ.100 mlnajniže u Ribolu akcija 1,99 €19,90 €/l
- MONTE SLADOLED SLADOLED KORNET MONTE 120 ML ZOTTnajniže u Sparu akcija 1,59 €13,25 €/l
- MONTE SLAD SANDWICH MONTE 3X120 mlnajniže u Studencu akcija 4,99 €13,86 €/l
- MONTE SLADOLED SLADOLED MONTE STAPIC MULTIPACK 4X85 MLnajniže u Kauflandu 2,79 €8,21 €/l
- MONTE SLADOLED SLADOLED MONTE SANDWICH 120 ML STANICnajniže u Sparu 2,29 €19,08 €/l
- MONTE SLADOLED SLADOLED STAPIC MONTE 120 ML ZOTTnajniže u Studencu akcija 1,59 €14,45 €/l