MEDENJACI S ČOKOLADOM 180g LAMBERTZ
Najniža danas
1,49 €
8,28 €/kg · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
1,62 € 3 lanca
Najviša
1,69 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 1,49 €8,28 €/kg
- Gavranović 1,69 €9,39 €/kg
- Plodine 1,69 €9,39 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,49 € (3.10.)
1,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05900658774702
- NTL
-
1,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
1,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 302, 3.10.2026. (143. DOMOBRANSKE PUKOVNIJE 14, PLASKI)
- Plodine
-
1,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 009, 3.10.2026. (KOTORSKA 9, CRIKVENICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ULTRA MED.SRC.TAM.ČO.400 g ULTRAnajniže u Trgocentru akcija 2,19 €5,47 €/kg
- ULTRA MED.SRC.MLI.ČO.400 g ULTRAnajniže u Trgocentru akcija 2,19 €5,47 €/kg
- ULTRA MEDENJ.TAM.ČOK.500 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 3,49 €6,98 €/kg
- ULTRA MED.ČOKO.250 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €6,76 €/kg
- LAMBERTZ POLONIA SP. Z O.O. MEDENJACI GLAZIRANI S ČOKOLADOM 200g LAMBERTZnajniže u NTL-u 2,79 €13,95 €/kg
- LAMBERTZ MEDENJACI GLAZIRANI 190 g LAMBERTZnajniže u Tommyju 1,29 €6,79 €/kg