MEDENJACI S ČOKOLADOM 180g LAMBERTZ
€1.49
€8.28/kg · in 3 chains
at NTL
Average
€1.62 3 chains
Highest
€1.69 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €1.49€8.28/kg
- Gavranović €1.69€9.39/kg
- Plodine €1.69€9.39/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05900658774702
- NTL
-
€1.49
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
€1.69
Source: Gavranović price list, store 302, 3 Oct 2026 (143. DOMOBRANSKE PUKOVNIJE 14, PLASKI)
- Plodine
-
€1.69
Source: Plodine price list, store 009, 3 Oct 2026 (KOTORSKA 9, CRIKVENICA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ULTRA MED.SRC.TAM.ČO.400 g ULTRAlowest at Trgocentar promotion €2.19€5.47/kg
- ULTRA MED.SRC.MLI.ČO.400 g ULTRAlowest at Trgocentar promotion €2.19€5.47/kg
- ULTRA MEDENJ.TAM.ČOK.500 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €3.49€6.98/kg
- ULTRA MED.ČOKO.250 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €1.69€6.76/kg
- LAMBERTZ POLONIA SP. Z O.O. MEDENJACI GLAZIRANI S ČOKOLADOM 200g LAMBERTZlowest at NTL €2.79€13.95/kg
- LAMBERTZ MEDENJACI GLAZIRANI 190 g LAMBERTZlowest at Tommy €1.29€6.79/kg