COCA COLA ZERO 6*0,15 l
3,69 €
4,10 €/l · u 3 lanca
u Plodinama
Prosječna
3,99 € 3 lanca
Najviša
4,49 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 3,69 €4,10 €/l
- Tommy 3,79 €4,21 €/l
- Studenac 4,49 €4,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05449000241078. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
3,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 036, 3.10.2026. (PRERADOVICEVA 96A, DJAKOVO)
- Tommy
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
4,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- COCA COLA Z. 0,25 l GAZIRANI SOKnajniže u lancu Djelo Vodice 0,85 €3,40 €/l
- COCA COLA COCA COLA BEZ ŠEĆERA I KOFEINA 0.25 (24) POVnajniže u Stridonu 0,97 €3,88 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA-COLA ZERO 0.33L LIMnajniže u KTC-u 1,08 €3,27 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO ZERO 0.5Lnajniže u Metrou 1,13 €2,26 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO 1Lnajniže u Metrou 1,55 €1,55 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA ZERO 2 L PET COCA COLAnajniže u lancu Stanic akcija 1,99 €0,99 €/l