MR.PROPER UNIVERZAL LEMON 5L
Najniža danas
12,94 €
2,59 €/l · u 1 lancu
u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 12,94 €2,59 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 12,94 € (3.10.)
12,94 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05410076817283. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
12,94 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MR.PROPER MR.PROPER 1,5 l UNInajniže u Tommyju akcija 3,29 €2,19 €/l
- MR PROPER 750 ml SPR.UNI.LIMUNnajniže u Tommyju akcija 0,99 €1,32 €/l
- MR.PROPER MR.PROPER LEMON 1 L UNIVERZALnajniže u Plodinama 4,19 €4,19 €/l
- PROIZ. ZA ODRŽAVANJE MR.PROPER MR.PROPER UNIVERZAL LEMON 5 lnajniže u Metrou 9,99 €2,00 €/l
- MR.PROP.2 l UNI.LEMONnajniže u Ribolu 4,97 €2,48 €/l