ČIPS PRINGLES ORIGINAL 40 g ORBIC
Najniža danas
1,69 €
42,25 €/kg · u 1 lancu
u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 1,69 €42,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,69 € (3.10.)
1,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05410076030705
- Trgovina Krk
-
1,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PRINGLES PRINGLES ORIGINAL 70 gnajniže u Studencu 2,02 €28,86 €/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O ČIPS ORIGINAL 165 g PRINGLESnajniže u Kauflandu 1,73 €10,48 €/kg
- ORBICO D.O.O. ČIPS ORIGINAL 40 g PRINGLESnajniže u Studencu akcija 0,90 €22,50 €/kg
- ORBICO D.O.O. ČIPS SLANI ORIGINAL 185 g PRINGLESnajniže u Konzumu 1,99 €10,47 €/kg
- PRINGLES ČIPS PRINGLES ORGINAL 125 gnajniže u Kauflandu 1,69 €13,52 €/kg