DOMAĆA BAKLAVA 500 g
4,79 €
9,58 €/kg · u 3 lanca
u Sparu
Prosječna
4,89 € 3 lanca
Najviša
4,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 4,79 €9,58 €/kg
- Konzum 4,89 €9,78 €/kg
- Plodine 4,99 €9,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05319990443861. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
4,79 € (+17%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
4,89 € (+11%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NUBAKE BAKLAVA PISTACIJA 500g NUBAKEnajniže u Kauflandu 5,09 €10,18 €/kg
- AM. PEKARSKI PROIZVODI NU BAKE DOMAĆA BAKLAVA ORAH 500 g NUBAKEnajniže u lancu Stanic 4,59 €9,18 €/kg
- Vlastite potrebe SIRUP BAK.BLAGO ŠLJIVA CIM.1 Lnajniže u Kauflandu 2,99 €2,99 €/l
- Vlastite potrebe SIRUP BAK.BLAGO LIMUN KOPR.1 Lnajniže u Kauflandu 2,99 €2,99 €/l