Fever Tree Tonic Water 0,50 l
3,29 €
6,58 €/l · u 7 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,79 € 7 lanaca
Najviša
4,29 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 3,29 €6,58 €/l
- Vrutak 3,39 €6,78 €/l
- Jadranka 3,69 €7,38 €/l
- Spar 3,85 €7,70 €/l
- Kaufland 3,99 €7,98 €/l
- Konzum 4,05 €8,10 €/l
- Plodine 4,29 €8,58 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05060108450263. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,29 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Vrutak
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
3,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Spar
-
3,85 € (-6%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Kaufland
-
3,99 € (-15%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
4,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0202, 3.10.2026. (GRADA WIRGESA 2C, SAMOBOR)
- Plodine
-
4,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Druge veličine
- TONIC FEV.TREE MEDITERAN.0,5 Lnajniže u lancu Vrutak 3,39 €6,78 €/l
- FEVER TREE FEVER TREE TONIC WATER 0,2 Lnajniže u lancu Vrutak 1,66 €8,30 €/l
- FEVER TREE FEVER TREE MEDITERRANEAN TONIC 0,2 Lnajniže u lancu Vrutak 1,66 €8,30 €/l
- GAZ.PIĆE 0,2L FEVER TREE TONIC WATERnajniže u lancu Jadranka 1,79 €
- FEVER TREE FEVER TREE RASPBERRY RHUBARB TONIC 0,5 Lnajniže u lancu Vrutak 3,39 €6,78 €/l
- GAZ.PIĆE 0,2L FEVER TREE MEDITERRANEAN TONIC WATERnajniže u lancu Jadranka 1,79 €8,95 €/l