Sensodyne Pasta za zube Whitening 2x75ml
1,99 €
13,27 €/l · u 4 lanca
u Kauflandu
Prosječna
4,86 € 4 lanca
Najviša
5,99 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 1,99 €13,27 €/l
- Sparakcija 5,49 €36,60 €/l
- Konzum 5,95 €39,67 €/l
- KTC 5,99 €39,93 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05054563234209. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1430, 3.10.2026. (Lapovacka 15 Vinkovci)
- Spar
-
5,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (8,99 €, 1.10.) (-30%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
5,95 € (+19%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- KTC
-
5,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SENSODYNE PASTA ZA Z. 75 ml SENS. COMPLETEnajniže u Kauflandu akcija 4,49 €59,87 €/l
- SENSODYNE ZP SENSOD WHITENING 75ML 0706najniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €53,20 €/l
- SENSODYNE ZP SENS ADVANCE WHITE DEEP CL N75 mlnajniže u Kauflandu 7,45 €99,33 €/l
- SENSODYNE SENSODYNE PASTA 75 ML ADVANCED WHITENING ENAMEL DEFENCEnajniže u KTC-u 5,99 €74,88 €/l
- SENSODYNE SENSODYNE PASTA 75 ML CLINICAL WHITE ENAMEL STRENGHTENINGnajniže u Konzumu akcija 6,99 €87,38 €/l
- Sensodyne ZUB.PASTA SENSODYNE 75 mlnajniže u Konzumu 3,00 €37,50 €/l