ZUB.PAS.AQUAFRESH MILD 125 ml
2,79 €
22,32 €/l · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
2,94 € 4 lanca
Najviša
2,99 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,79 €22,32 €/l
- KTC 2,99 €23,00 €/l
- Konzum 2,99 €23,00 €/l
- Spar 2,99 €23,92 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05054563199645. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
2,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
2,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AQUAFRESH ZP AQUA MILD 100ml 8079najniže u Lidlu 2,49 €24,90 €/l
- GSK PASTA AQUA. 75 ml MINTYnajniže u lancu Jadranka 2,49 €33,20 €/l
- ALCA ZAGREB d.o.o. AQUAFRESH MILD & MINTY 75mlnajniže u Sparu 2,15 €28,67 €/l
- ALCA N-ZUBNA PASTA AQFRESH 125ML MILDiMINTYnajniže u Metrou 2,99 €23,92 €/l
- Aquafresh Pasta za zube SK2najniže u Lidlu 2,49 €24,90 €/l