Aquafresh Pasta za zube SK2
2,49 €
24,90 €/l · u 5 lanaca
u Lidlu
Prosječna
3,09 € 5 lanaca
Najviša
3,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 2,49 €24,90 €/l
- Vrutak 2,79 €27,90 €/l
- NTL 3,29 €32,90 €/l
- Trgocentar 3,39 €33,90 €/l
- Trgovina Krk 3,49 €34,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05999518578079. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
2,49 € (-7%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Vrutak
-
2,79 € (+8%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
3,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
3,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Aquafresh dječja pasta za zube SK2najniže u Studencu akcija 1,00 €
- AQUAFRESH ZP AQUA MILD 100ml 8079najniže u Lidlu 2,49 €24,90 €/l
- AQUAFRESH ZP AQUA FRESH 100ml 8062najniže u Studencu akcija 2,29 €22,90 €/l
- AQUAFRESH PASTA ZA ZUBE 75 ml AQUAF. 2+1najniže u Tommyju 4,29 €57,20 €/l
- AQUAFRESH AQUAFRESH PASTA INTENSE WHITENING 75 MLnajniže u Sparu 3,59 €47,87 €/l
- AQUAFRESH AQUAF.Z.P.75 ml S.ENERGIZINGnajniže u Tommyju 2,19 €29,20 €/l