PRINGL.SLANI 70 g
2,02 €
28,86 €/kg · u 4 lanca
u Studencu
Prosječna
2,24 € 4 lanca
Najviša
2,49 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 2,02 €28,86 €/kg
- Tommy 2,05 €29,29 €/kg
- Trgocentar 2,39 €34,14 €/kg
- Ribola 2,49 €35,57 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05053990124961. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,02 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
2,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Ribola
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORBICO D.O.O. ČIPS SLANI ORIGINAL 185 g PRINGLESnajniže u Konzumu 1,99 €10,47 €/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O ČIPS ORIGINAL 165 g PRINGLESnajniže u Kauflandu 1,73 €10,48 €/kg
- SLANI PROIZVODI PRINGLES ČIPS PAPRIKA 165 g PRINGLESnajniže u Stridonu 2,65 €16,06 €/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O ČIPS HOT&SPICY 165 g PRINGLESnajniže u Kauflandu 1,73 €10,48 €/kg
- PRINGLES ČIPS PRINGLES ORGINAL 125 gnajniže u Kauflandu 1,69 €13,52 €/kg
- ORBICO D.O.O. ČIPS ORIGINAL 40 g PRINGLESnajniže u Studencu akcija 0,90 €22,50 €/kg