PRINGLES HOT&SPICY 40g
Najniža danas
1,39 €
34,75 €/kg · u 1 lancu
u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,39 €34,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 4 dana naših zapisa: 1,39 € (3.10.)
1,39 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05053990107292
- KTC
-
1,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PRINGLES PRINGLES HOT & SPICY 125 gnajniže u Kauflandu 1,69 €13,52 €/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O ČIPS HOT&SPICY 165 g PRINGLESnajniže u Kauflandu 1,73 €10,48 €/kg
- PRINGLES SNACK PRING 175 g HOT & SPICYnajniže u Bosi 2,99 €17,09 €/kg
- PRINGLES PRINGLES HOT&SPICY 165 gnajniže u Tommyju 2,99 €18,12 €/kg
- PRINGLES 165G PRINGLES HOT & SPICYnajniže u Metrou 44,65 €14,24 €/kg
- PRINGLES HOT & SPICY 40Gnajniže u Ribolu 1,41 €35,25 €/kg