TONIC THOMAS HENRY TONIC WATER 0,2L
Najniža danas
1,89 €
9,45 €/l · u 1 lancu
u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,89 €9,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,89 € (3.10.)
1,89 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05029396000918. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,89 € (+6%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- THOMAS HENRY SOK THOMAS HENRY TONIC WATER 0,75 L BOCAnajniže u Studencu akcija 2,00 €2,67 €/l
- THOMAS HENRY PIĆE GAZ THOMAS HENRY TONIC WAT 0.2Lnajniže u Studencu akcija 0,50 €2,50 €/l
- THOMAS HENRY SOK THOMAS HENRY VIVID WATERMELON 0,2 Lnajniže u Konzumu 0,20 €1,00 €/l
- THOMAS HENRY SOK THOMAS HENRY ZERO 0,75 Lnajniže u lancu Vrutak 4,89 €6,52 €/l
- THOMAS THOMAS HENRY TONIC WATER 0.2L (24)najniže u Stridonu 1,43 €7,15 €/l
- THOMAS HENRY SOK THOMAS HENRY TONIC WATER 4 X 0,2 Lnajniže u Plodinama 6,63 €8,29 €/l