DIGESTIVE 250g
1,59 €
6,36 €/kg · u 10 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
1,88 € 10 lanaca
Najviša
2,19 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadrankaakcija 1,59 €6,36 €/kg
- Studenacakcija 1,59 €6,36 €/kg
- Metro 1,71 €6,84 €/kg
- KTC 1,84 €7,36 €/kg
- Ribola 1,95 €7,80 €/kg
- Djelo Vodice 1,99 €7,96 €/kg
- Plodine 1,99 €7,96 €/kg
- Spar 1,99 €7,96 €/kg
- Tommy 1,99 €7,96 €/kg
- Konzum 2,19 €8,76 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05000396033373. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (-31%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
1,59 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Metro
-
1,71 € (-9%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
1,84 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
1,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
1,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,99 € (-20%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Druge veličine
- BARILLA KEKS GRANC. DIGESTIVE 250 g MBnajniže u Konzumu 1,00 €4,00 €/kg
- DIZMAR D.O.O.11374 KEKS B.G. DIGES. 150 g GULLONnajniže u Ribolu 2,69 €17,93 €/kg
- DUPIN d.o.o. KEKS DIGESTIVE DARK CHOCO ZERO 150gnajniže u Bosi akcija 1,99 €132,67 €/kg
- DUPIN d.o.o. KEKS DIGESTIVE MILK CHOC 150gnajniže u Sparu 1,79 €11,93 €/kg
- BALCONI KEKS DIGESTIVE CLASSIC 250 G BALCONInajniže u Studencu akcija 0,99 €3,96 €/kg
- BALCONI KEK.DIGES.INTE.250 g BALCONInajniže u Studencu akcija 0,99 €3,96 €/kg