Tuna u vlastitom soku
Najniža danas
2,29 €
5,87 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 2,29 €5,87 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,29 € (3.10.)
2,29 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04335619179035. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
2,29 € (-43%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KAISER FRANZ JOSEF TUNA ODREZAK U VLASTITOM SOKU 170 G FRANZ JOSEFnajniže u Studencu akcija 1,89 €11,12 €/kg
- ATHENA TUNA U VLASTITOM SOKU 3X80gnajniže u Eurospinu 2,65 €15,77 €/kg
- ATHENA TUNA U VLASTITOM SOKU 160g/112gnajniže u Eurospinu 1,79 €15,98 €/kg
- ATHENA TUNA U VLASTITOM SOKU 160g/112gnajniže u Eurospinu 1,79 €15,98 €/kg
- La Perla La Perla tuna u vlastitom soku185g/135gnajniže u Kauflandu 1,39 €7,51 €/kg
- K-Classic KLC.Tuna komadi u vlast.soku 185g/135gnajniže u Kauflandu 1,84 €9,95 €/kg