SOK THOMAS HENRY TONIC WATER 0,2 L
Najniža danas
1,43 €
7,15 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,66 € 2 lanca
Najviša
1,89 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,43 €7,15 €/l
- Plodine 1,89 €9,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,43 € (3.10.)
1,43 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04260310552460. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,43 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.70, 3.10.2026. (Pavla Lončara 94, Zaprešić)
- Plodine
-
1,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 070, 3.10.2026. (SV VID 200, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- THOMAS HENRY SOK THOMAS HENRY VIVID WATERMELON 0,2 Lnajniže u Konzumu 0,20 €1,00 €/l
- THOMAS HENRY SOK THOMAS HENRY TONIC WATER 0,75 L BOCAnajniže u Studencu akcija 2,00 €2,67 €/l
- THOMAS HENRY PIĆE GAZ THOMAS HENRY TONIC WAT 0.2Lnajniže u Studencu akcija 0,50 €2,50 €/l
- THOMAS HENRY SOK THOMAS HENRY ZERO 0,75 Lnajniže u lancu Vrutak 4,89 €6,52 €/l
- THOMAS HENRY SOK THOMAS HENRY TONIC WATER 4 X 0,2 Lnajniže u Plodinama 6,63 €8,29 €/l