Pečenica narezak
Najniža danas
2,29 €
22,90 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 2,29 €22,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,29 € (3.10.)
2,29 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04056489612407. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DIM-MES PECENICA DALMATINSKA NAREZAK 250 G MAPnajniže u Plodinama 7,49 €29,96 €/kg
- PIVAC PEČENICA DALM NAR 100g MAP PIVACnajniže u lancu Jadranka 1,89 €18,90 €/kg
- PIK BREND SUHA PECENICA 80 G NAREZAK PIK VRBOVECnajniže u Studencu akcija 1,72 €21,50 €/kg
- DRNIŠKA TRADICIJA DIMMES 250G DIMMES PEČENICA DALM.NAREnajniže u Metrou 63,00 €31,50 €/kg
- PIVAC 500G PIVAC DALMATIN PEČEN.NARnajniže u Metrou 115,00 €23,00 €/kg
- PIVAC 500G PIVAC DALMATIN PEČEN.NARnajniže u Metrou 11,50 €23,00 €/kg