Ledena kava SK6
Najniža danas
1,09 €
4,36 €/l · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 1,09 €4,36 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,09 € (3.10.)
1,09 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04056489010753. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Vindija NAPITAK MLIJ.LED.KA.Z BREG.1 Lnajniže u Tommyju akcija 1,99 €1,99 €/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK MLIJEČNI LEDENA KAVA 0,235 L VINDIJAnajniže u Tommyju akcija 0,99 €4,21 €/l
- FRANCK INSTANT KAVA INSTANT KAVA LEDENA 85 G FRANCKnajniže u lancu Djelo Vodice 5,49 €64,59 €/kg
- VINDIJA FERMENTED PRODUCTS LEDENA KAVA 0,2 lnajniže u Stridonu 1,07 €5,35 €/l
- Z BREGOV KAVA LEDENA 0,2 L VINDIJAnajniže u Ribolu 1,15 €5,75 €/l
- Pomurske mlekarne ledena kavanajniže u Lidlu 1,49 €1,49 €/l