LEDENA KAVA 0,2 l
1,07 €
5,35 €/l · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,28 € 3 lanca
Najviša
1,49 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,07 €5,35 €/l
- Trgocentar 1,29 €6,45 €/l
- Studenac 1,49 €7,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108021851. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,07 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.62, 3.10.2026. (Grahorova 9a, Zagreb)
- Trgocentar
-
1,29 € (-4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Studenac
-
1,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Vindija NAPITAK MLIJ.LED.KA.Z BREG.1 Lnajniže u Tommyju akcija 1,99 €1,99 €/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK MLIJEČNI LEDENA KAVA 0,235 L VINDIJAnajniže u Tommyju akcija 0,99 €4,21 €/l
- FRANCK INSTANT KAVA INSTANT KAVA LEDENA 85 G FRANCKnajniže u lancu Djelo Vodice 5,49 €64,59 €/kg
- Z BREGOV KAVA LEDENA 0,2 L VINDIJAnajniže u Ribolu 1,15 €5,75 €/l
- Pomurske mlekarne ledena kavanajniže u Lidlu 1,49 €1,49 €/l
- Milbona Ledena kava SK6najniže u Lidlu 1,09 €4,36 €/l