PIVO BENEDIKTINER HELL 0,5 l
1,66 €
3,32 €/l · u 6 lanaca
u Ribolu
Prosječna
1,77 € 6 lanaca
Najviša
1,89 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,66 €3,32 €/l
- Vrutak 1,69 €3,38 €/l
- Spar 1,75 €3,50 €/l
- Metro 1,76 €3,52 €/l
- Konzum 1,85 €3,70 €/l
- Plodine 1,89 €3,78 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04052197002455. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,66 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Vrutak
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Spar
-
1,75 € (-13%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Metro
-
1,76 € (+14%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
1,85 € (+3%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
1,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BENEDIKTINER PIVO BENEDIKTINER HELL SVIJETLO 5,0%, 4X0,5 L LIMENKAnajniže u Konzumu 5,49 €2,75 €/l
- Benediktiner Benediktiner Hell 5% 0,5l NBnajniže u Ribolu 1,85 €3,70 €/l
- BENEDIKTINER PIVO BENEDIKTINER HELL LAGER 0,33 Lnajniže u Plodinama 1,49 €4,52 €/l
- DOMAK-BAVARIA PIVO BENEDIKTINER 5L HELL LAGER BAČVICAnajniže u lancu Vrutak 16,99 €3,40 €/l
- PIVO BENEDIKTINER HELL 0,5L BOCAnajniže u lancu Vrutak 1,45 €2,90 €/l
- ERDINGER PIVO ERDINGER BRAUHAUS HELLES 0,5 L LIMENKAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,79 €3,58 €/l