SENF ČAŠA 250ml VM2
2,12 €
8,48 €/l · u 3 lanca
u lancu Vrutak
Prosječna
2,22 € 3 lanca
Najviša
2,29 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 2,12 €8,48 €/l
- Trgovina Krk 2,25 €9,00 €/l
- Djelo Vodice 2,29 €9,16 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04025891003257. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
2,12 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
2,25 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
- Djelo Vodice
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VM2 PREHRANA SENF CASA 250 G JUTROnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €7,96 €/kg
- PODRAVKA D.D. SENF ESTRAGON PVC 140 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,20 €8,57 €/kg
- PODRAVKA SENF ESTRAG. ČAŠICA 100 gnajniže u Stridonu 0,98 €9,80 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO SENF ESTRAGON 200 G PODRAVKA STAKLOnajniže u lancu Jadranka 2,19 €10,95 €/kg