PASTA ZA ZUBE 100 ml LACALUT A
Najniža danas
2,89 €
28,90 €/l · u 2 lanca
u Plodinama
Prosječna
3,59 € 2 lanca
Najviša
4,29 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,89 €28,90 €/l
- Tommy 4,29 €42,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,89 € (2.10.)
2,89 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04016369726761. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
2,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 172, 3.10.2026. (STANCIJA KALIGARI 2 ZBANDAJ, POREC)
- Tommy
-
4,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LACALUT ZP LACALUT GUM AKT P&S 75mlnajniže u Sparu akcija 4,39 €58,53 €/l
- LACALUT ZP LACALUT AKTIV 75mlnajniže u Sparu akcija 3,99 €53,20 €/l
- Lacalut Active Pasta za zubenajniže u Lidlu 4,29 €57,20 €/l
- LACALUT ZP LACALUT AKTIV 75 ml + ČETKICAnajniže u Lidlu 2,99 €39,87 €/l
- LACALUT ZP LACALUT GUM PROTECT&GENTLE WHITE 75mlnajniže u Sparu akcija 4,39 €58,53 €/l