AIRWAV. 84g BLA.CURR
Najniža danas
4,49 €
53,45 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
4,51 € 2 lanca
Najviša
4,52 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 4,49 €53,45 €/kg
- Djelo Vodice 4,52 €53,81 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 4,49 € (3.10.)
4,49 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04009900504478. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Djelo Vodice
-
4,52 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- WRIGLEY AIRWAVES BLACK CURRANT 5 PACK 70 Gnajniže u KTC-u 3,96 €56,57 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK. BLACK CURRANT 64 g AIRWAVESnajniže u Trgocentru 3,39 €52,97 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK.BLACKMINT 64 g AIRWAVES BOČICAnajniže u Metrou 3,66 €57,19 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ŽVAK.CRNI RIBIZL 14 g AIRWAVES DRAŽEJEnajniže u Stridonu 0,80 €57,14 €/kg