DEO NIVEA M DERMA DRY 150 ml
Najniža danas
4,00 €
26,67 €/l · u 2 lanca
u Konzumu
Prosječna
4,15 € 2 lanca
Najviša
4,29 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 26.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 4,00 €26,67 €/l
- Vrutak 4,29 €28,60 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 4 dana naših zapisa: 4,00 € (3.10.)
4,00 €
26.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04005900953841. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
4,00 € (-30%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0185, 3.10.2026. (VLADIMIRA NAZORA 58, ZLATAR BISTRICA)
- Vrutak
-
4,29 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA NIVEA 50 ML DERMA CONTROL ROLL ON MENnajniže u Sparu 3,99 €79,80 €/l
- NIVEA DEO NIVEA Ž DERMA DRY CONT 150mlnajniže u Kauflandu akcija 3,09 €20,60 €/l
- NIVEA ROLL ON NIVEA M DERMA CON CLIN 50 mlnajniže u Kauflandu akcija 3,19 €63,80 €/l
- NIVEA NIVEA 150 ML DERMA CONTROL DEOnajniže u KTC-u 4,49 €29,93 €/l
- Nivea Nivea Deo roll on Derma Dry Cont.50 mlnajniže u Kauflandu akcija 3,19 €63,80 €/l
- Nivea Nivea Deo Derma Dry Control stick ž.50mlnajniže u Kauflandu akcija 3,09 €61,80 €/l