DEO NIVEA M DERMA DRY 150 ml
Lowest today
€4.00
€26.67/l · in 2 chains
at Konzum
Average
€4.15 2 chains
Highest
€4.29 at Vrutak
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 26 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €4.00€26.67/l
- Vrutak €4.29€28.60/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 4 days we hold: €4.00 (3 Oct)
€4.00
26 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04005900953841. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€4.00 (-30%)
Source: Konzum price list, store 0185, 3 Oct 2026 (VLADIMIRA NAZORA 58, ZLATAR BISTRICA)
- Vrutak
-
€4.29
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NIVEA NIVEA 50 ML DERMA CONTROL ROLL ON MENlowest at Spar €3.99€79.80/l
- NIVEA DEO NIVEA Ž DERMA DRY CONT 150mllowest at Kaufland promotion €3.09€20.60/l
- NIVEA ROLL ON NIVEA M DERMA CON CLIN 50 mllowest at Kaufland promotion €3.19€63.80/l
- NIVEA NIVEA 150 ML DERMA CONTROL DEOlowest at KTC €4.49€29.93/l
- Nivea Nivea Deo roll on Derma Dry Cont.50 mllowest at Kaufland promotion €3.19€63.80/l
- Nivea Nivea Deo Derma Dry Control stick ž.50mllowest at Kaufland promotion €3.09€61.80/l