Nivea Krema Soft 100 ml
3,00 €
30,00 €/l · u 14 lanaca
u Studencu
Prosječna
6,32 € 14 lanaca
Najviša
7,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 3,00 €30,00 €/l
- Spar 5,79 €57,90 €/l
- Trgovina Krk 5,89 €58,90 €/l
- Tommy 5,99 €59,90 €/l
- Plodine 6,25 €62,50 €/l
- Boso 6,29 €62,90 €/l
- Konzum 6,29 €62,90 €/l
- Kaufland 6,49 €64,90 €/l
- KTC 6,79 €67,90 €/l
- Djelo Vodice 6,89 €68,90 €/l
- Gavranović 7,09 €70,90 €/l
- NTL 7,09 €70,90 €/l
- Ribola 7,09 €70,90 €/l
- Trgocentar 7,49 €74,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04005808760435. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Spar
-
5,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87049, 3.10.2026. (kastel sucurac dr. franje tudmana 344)
- Trgovina Krk
-
5,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Tommy
-
5,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
6,25 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Boso
-
6,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
6,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Kaufland
-
6,49 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
6,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Djelo Vodice
-
6,89 € (+15%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
7,09 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- NTL
-
7,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Ribola
-
7,09 € (+4%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
7,49 € (+4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- NIVEA KREMA NIVEA SOFT 300 MLnajniže u Lidlu 7,39 €24,63 €/l
- NIVEA KREMA NIVEA SOFT 75ml TUBA 0576najniže u Studencu akcija 2,50 €33,33 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O NIVEA SOFT KREMA 200 mlnajniže u Metrou 5,91 €29,55 €/l
- Nivea Soft kremanajniže u Lidlu 6,99 €13,98 €/l
- NIVEA NIVEA SOFT KREMA 75ML TUBAnajniže u Stridonu 2,69 €35,87 €/l
- NIVEA NIVEA KREMA SOFT 50 MLnajniže u Konzumu 2,00 €40,00 €/l