Nivea Krema soft 200 ml
5,91 €
29,55 €/l · u 12 lanaca
u Metrou
Prosječna
8,14 € 12 lanaca
Najviša
9,49 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 5,91 €29,55 €/l
- Spar 6,29 €31,45 €/l
- Tommy 7,69 €38,45 €/l
- Trgovina Krk 7,79 €38,95 €/l
- Kaufland 8,35 €41,75 €/l
- Plodine 8,35 €41,75 €/l
- Konzum 8,39 €41,95 €/l
- Studenac 8,45 €42,25 €/l
- Ribola 8,79 €43,95 €/l
- NTL 9,00 €45,00 €/l
- Gavranović 9,19 €45,95 €/l
- KTC 9,49 €47,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04005808758968. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
5,91 € (-11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Spar
-
6,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87035, 3.10.2026. (sv. ivan zelina zagrebacka ulica 137)
- Tommy
-
7,69 € (+10%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
7,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Kaufland
-
8,35 € (+33%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
8,35 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
8,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Studenac
-
8,45 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Ribola
-
8,79 € (+4%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
9,00 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
9,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- KTC
-
9,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA KREMA NIVEA SOFT 300 MLnajniže u Lidlu 7,39 €24,63 €/l
- NIVEA KREMA NIVEA SOFT 75ml TUBA 0576najniže u Studencu akcija 2,50 €33,33 €/l
- ALCA ZAGREB d.o.o. NIVEA SOFT KREMA 100mlnajniže u Studencu akcija 3,00 €30,00 €/l
- Nivea Soft kremanajniže u Lidlu 6,99 €13,98 €/l
- NIVEA NIVEA SOFT KREMA 75ML TUBAnajniže u Stridonu 2,69 €35,87 €/l
- NIVEA NIVEA KREMA SOFT 50 MLnajniže u Konzumu 2,00 €40,00 €/l