NIV. ENERG. KREMA Q10 50 ML
Najniža danas
18,09 €
361,80 €/l · u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 18,09 €361,80 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 18,09 € (2.10.)
18,09 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04005808756568
- Plodine
-
18,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Nivea Nivea Krema za lice Q10 dnevna ener.50mlnajniže u Konzumu 15,00 €300,00 €/l
- NIVEA KREMA 50 ml NIVEA Q10 PLUS ENEnajniže u Plodinama 11,49 €229,80 €/l
- NIVEA KREMA NIVEA Q10 NOĆ ENERGY 50mlnajniže u Plodinama 8,29 €165,80 €/l
- Nivea Nivea Krema za lice Q10 noćna energy50mlnajniže u Kauflandu 18,09 €361,80 €/l
- Nivea Nivea for men energetska krema Q10 50mlnajniže u Kauflandu 13,95 €279,00 €/l
- BEIERSDORF KREMA NIVEA Q10 ENERGY NOĆNA 50 mlnajniže u Studencu 18,29 €365,80 €/l