Nivea Gel za brij. Sensitive m. 200ml
5,99 €
29,95 €/l · u 15 lanaca
u Metrou
Prosječna
7,49 € 15 lanaca
Najviša
8,29 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 5,99 €29,95 €/l
- Kaufland 6,89 €34,45 €/l
- Jadranka 6,99 €34,95 €/l
- Vrutak 6,99 €34,95 €/l
- Boso 7,49 €37,45 €/l
- Plodine 7,49 €37,45 €/l
- Studenac 7,49 €37,45 €/l
- Konzum 7,59 €37,95 €/l
- Tommy 7,59 €37,95 €/l
- KTC 7,65 €38,25 €/l
- Gavranović 7,79 €38,95 €/l
- NTL 7,99 €39,95 €/l
- Ribola 8,09 €40,45 €/l
- Trgocentar 8,09 €40,45 €/l
- Trgovina Krk 8,29 €41,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04005808265312. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
5,99 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
6,89 € (-3%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Jadranka
-
6,99 € (+3%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Vrutak
-
6,99 € (+6%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Boso
-
7,49 € (+3%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Plodine
-
7,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
7,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Konzum
-
7,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
7,59 € (+7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
7,65 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Gavranović
-
7,79 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- NTL
-
7,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Ribola
-
8,09 € (+5%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
8,09 € (+6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
8,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA NIVEA GEL 200 ml ZA BRIJANJE SENS.COOL.najniže u lancu Vrutak 6,99 €34,95 €/l
- Nivea Nivea Sens.rec. Gel za brij.m. 200 mlnajniže u Kauflandu 6,89 €34,45 €/l
- NIVEA NIVEA MEN GEL ZA BRIJANJE 200 ML COOLINGnajniže u Sparu akcija 4,25 €21,25 €/l
- NIVEA NIVEA MEN SENSITIVE GEL ZA BRIJANJE 200 mlnajniže u Stridonu 3,98 €19,90 €/l