BOMB.ZMAJ.JEZ.125 g HITSCHIES
1,89 €
15,12 €/kg · u 4 lanca
u NTL-u
Prosječna
1,97 € 4 lanca
Najviša
1,99 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 1,89 €15,12 €/kg
- Konzum 1,99 €15,92 €/kg
- Ribola 1,99 €15,92 €/kg
- Trgocentar 1,99 €15,92 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04003840008843. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
1,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Konzum
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- HITSCHIES BOMBON KIS PLAV TRAK 125 g HITSCHIESnajniže u Bosi akcija 1,69 €13,52 €/kg
- HITSCHIES BOMBONI ZMAJEVI JEZICI CRVENE BOBICE 125 G HITSCHIESnajniže u Plodinama 1,69 €13,52 €/kg
- HITSCHIES LIZALICA PLAVI ZMAJ 128 g HITSCHIESnajniže u lancu Vrutak 2,69 €21,02 €/kg
- BOMBONI HITSCHIES BRIZZL BALLS ZMAJEVI JEZICI PLAVI 100Gnajniže u lancu Jadranka 2,79 €27,90 €/kg
- HITCHIES HITCHIES KISELE LOPTICE 100g ŠARENEnajniže u KTC-u 2,49 €24,90 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Žabac danas nemamo cjenik.
- Žabac1,79 € · 30.9.2026.