BOMB.ZMAJ.JEZ.125 g HITSCHIES
€1.89
€15.12/kg · in 4 chains
at NTL
Average
€1.97 4 chains
Highest
€1.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €1.89€15.12/kg
- Konzum €1.99€15.31/kg
- Ribola €1.99€15.92/kg
- Trgocentar €1.99€15.92/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 04003840008843. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- NTL
-
€1.89
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Konzum
-
€1.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
€1.99 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
€1.99 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HITSCHIES BOMBON KIS PLAV TRAK 125 g HITSCHIESlowest at Boso promotion €1.69€13.52/kg
- HITSCHIES BOMBONI ZMAJEVI JEZICI CRVENE BOBICE 125 G HITSCHIESlowest at Plodine €1.69€13.52/kg
- HITSCHIES LIZALICA PLAVI ZMAJ 128 g HITSCHIESlowest at Vrutak €2.69€21.02/kg
- BOMBONI HITSCHIES BRIZZL BALLS ZMAJEVI JEZICI PLAVI 100Glowest at Jadranka €2.79€27.90/kg
- HITCHIES HITCHIES KISELE LOPTICE 100g ŠARENElowest at KTC €2.49€24.90/kg