JUICY VITA LIMUN 500 g
Najniža danas
3,79 €
7,58 €/kg · u 2 lanca
u Studencu
Prosječna
3,82 € 2 lanca
Najviša
3,85 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 3,79 €7,58 €/kg
- Tommy 3,85 €7,70 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 3,79 € (3.10.)
3,79 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03877000427673. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1351, 3.10.2026. (Obrtnička ulica 2, PREGRADA)
- Tommy
-
3,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10317, 3.10.2026. (SVETI VID - MIHOLJICE 205, MALINSKA KRK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUICY JUICY VITA BAZGA LIMUN 20 gr (24)najniže u Stridonu 0,34 €17,00 €/kg
- AWT-STANIĆ BEVERAGES JUICY VITA BAZGA LIMUN 20 gnajniže u Studencu 0,42 €21,00 €/kg
- JUICY INSTANT NAP.LIMUN 200 g JUICYnajniže u lancu Djelo Vodice 1,84 €9,20 €/kg
- JUICY VITA INSTANT NAP.LIMUN 900 g JUICYnajniže u Kauflandu 2,19 €2,43 €/kg
- JUICY JUICY VITA LIMUN 20g/24najniže u Stridonu 0,39 €19,50 €/kg
- JUICY VITA 20G JUICY VITA LIMUNnajniže u Metrou 11,40 €23,75 €/kg