20G JUICY VITA LIMUN
Najniža danas
11,40 €
23,75 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 11,40 €23,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 11,40 € (2.10.)
11,40 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858890979558. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
11,40 € (-13%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUICY JUICY VITA BAZGA LIMUN 20 gr (24)najniže u Stridonu 0,34 €17,00 €/kg
- AWT-STANIĆ BEVERAGES JUICY VITA BAZGA LIMUN 20 gnajniže u Studencu 0,42 €21,00 €/kg
- JUICY INSTANT NAP.LIMUN 200 g JUICYnajniže u lancu Djelo Vodice 1,84 €9,20 €/kg
- JUICY VITA INSTANT NAP.LIMUN 900 g JUICYnajniže u Kauflandu 2,19 €2,43 €/kg
- JUICY JUICY VITA LIMUN 20g/24najniže u Stridonu 0,39 €19,50 €/kg
- JUICY INSTANT NAP.LIMUN 450 g JUICYnajniže u Studencu akcija 2,50 €5,56 €/kg