0,25L LIMONA ORIGINAL
Najniža danas
0,83 €
3,32 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,02 € 2 lanca
Najviša
1,21 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,83 €3,32 €/l
- Metro 1,21 €4,84 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,83 € (3.10.)
0,83 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03877000209088. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.20, 3.10.2026. (Antuna Pavičića 2, Kostajnica)
- Metro
-
1,21 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LIMONA 0,25L LIMONA ORIGINALnajniže u Metrou 24,25 €4,85 €/l
- Paulaner PIVO PAULANER ORGIN.LIM.0,5 Lnajniže u KTC-u 1,79 €3,58 €/l
- PAULANER PIVO PAULANER ORIGINAL MUNCHNER HELL LIMENKA 4X0,5 Lnajniže u Lidlu 5,59 €2,79 €/l
- COCKTA COCKTA ORIGINAL 0,33 L LIMENKAnajniže u Konzumu 1,09 €3,30 €/l
- Oettinger Oettinger pivo Pils orig.4,7% 0,5l lim.najniže u Kauflandu akcija 0,62 €1,24 €/l
- GAEA GRCKE ZELENE MASLINE ODKOSTENE ORIGANO I LIMUN 150 G GAEAnajniže u lancu Djelo Vodice 3,49 €23,27 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto1,21 € · 2.10.2026.