Paulaner Münchener Svij. pivo 4,9%
1,79 €
3,58 €/l · u 9 lanaca
u KTC-u
Prosječna
1,83 € 9 lanaca
Najviša
1,89 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,79 €3,58 €/l
- Metro 1,79 €3,58 €/l
- Ribola 1,79 €3,58 €/l
- Spar 1,79 €3,58 €/l
- Konzum 1,85 €3,70 €/l
- Lidl 1,85 €3,70 €/l
- Tommy 1,85 €3,70 €/l
- Djelo Vodice 1,89 €3,78 €/l
- NTL 1,89 €3,78 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04066600211815. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ46, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 3 A VIROVITICA)
- Metro
-
1,79 € (-7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Ribola
-
1,79 € (+2%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,79 € (+1%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
1,85 € (+3%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
1,85 € (+4%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Tommy
-
1,85 € (+3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
1,89 € (+12%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
1,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PAULANER 30L PAULANER PIVO SVJ.BAČVAnajniže u lancu Vrutak 84,99 €2,83 €/l
- Paulaner PIVO PAUL.ORIG.SV.5 L BAČVICAnajniže u Plodinama 17,59 €3,52 €/l
- PAULANER 0,33L PIVO PAULANER ORIG.MUNCHnajniže u lancu Vrutak 1,55 €4,70 €/l
- PAULANER PIVO MUNCHNER PAULANER 0,5 L LIMENKAnajniže u lancu Vrutak 1,79 €3,58 €/l
- PAULANER PIVO PAULANER ORIGINAL MUNCHNER HELL LIMENKA 4X0,5 Lnajniže u Lidlu 5,59 €2,79 €/l