KOBAYA 170 g
4,99 €
29,35 €/kg · u 4 lanca
u KTC-u
Prosječna
5,49 € 4 lanca
Najviša
5,99 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 4,99 €29,35 €/kg
- Plodine 5,49 €32,29 €/kg
- Spar 5,49 €32,29 €/kg
- Ribola 5,99 €35,24 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03872617001100. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
4,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Plodine
-
5,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 015, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 2, ZADAR)
- Spar
-
5,49 € (+38%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Ribola
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ANDRO 500G ANDRO GOVEĐA KOBA.PIKANTnajniže u Metrou 6,38 €12,76 €/kg
- STUDENAC-ROBNA MARKA SRIJEMSKA KOBA. NAREZAK 100g PROFnajniže u Studencu 1,29 €12,90 €/kg
- METRO CHEF 500G MC CHORIZO BBQ KOBA.BLAGAnajniže u Metrou 4,69 €9,38 €/kg
- METRO CHEF 500G MC CHORIZO BBQ KOBA.LJUTAnajniže u Metrou 4,69 €9,38 €/kg
- EURO DELIKATESE KRANJSKA KOBA. SA SIROM 340 g ANDROnajniže u Studencu akcija 4,29 €12,62 €/kg
- Histris KOB. ISTAR. OD BOŠKARINA 200 gnajniže u Kauflandu 7,99 €39,95 €/kg