BADEM JEZGRA EUROCOMPANY 100g
Najniža danas
1,99 €
19,90 €/kg · u 1 lancu
u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,99 €19,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,99 € (3.10.)
1,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03872084000392. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- EUROCOMPANY IN OUT BADEM JEZGRA 500 Gnajniže u Metrou 5,84 €11,68 €/kg
- EUROCOMPANY BADEM JEZGRA FAMILY PACK EC 300gnajniže u lancu Vrutak 4,19 €13,97 €/kg
- EUROCOMPANY 500G BADEM JEZGRAnajniže u Metrou 70,06 €11,68 €/kg
- EUROCOMPANY 5KG BADEM JEZGRAnajniže u Metrou 52,50 €10,50 €/kg
- EUROCOMPANY BADEM JEZGRA 500gnajniže u Konzumu 5,99 €11,98 €/kg
- EUROCOMPANY BADEM JEZGRA NPS 30 G EUROCOMPANY99najniže u Plodinama 0,83 €27,67 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto1,62 € · 2.10.2026.