BADEM JEZGRA 500g
Najniža danas
5,99 €
11,98 €/kg · u 1 lancu
u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 5,99 €11,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 4 dana naših zapisa: 5,99 € (3.10.)
5,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856028689430. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
5,99 € (+9%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 1268, 3.10.2026. (ZDESLAVA TURIĆA 4A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARJAN VOCE BADEM JEZGRA 500 G MARJAN VOCEnajniže u KTC-u 4,19 €8,38 €/kg
- METRO CHEF 1KG MC BADEM JEZG PEČ SLANInajniže u Metrou 14,58 €14,58 €/kg
- VEDRINI SUHO PAKIRANO BADEM JEZGRA 500 G VEDRINInajniže u Konzumu akcija 4,75 €9,50 €/kg
- EUROCOMPANY IN OUT BADEM JEZGRA 500 Gnajniže u Metrou 5,84 €11,68 €/kg
- NATURA BADEM JEZGRA BLANSIRANA 100 G NATURAnajniže u Tommyju 2,49 €24,90 €/kg
- NATURA BADEM JEZGRA 100 G PECENI SLANI NATURA MARJAN VOCEnajniže u lancu Vrutak 2,19 €21,90 €/kg