NAPOLITANKE MLIJEKO I KAKAO 700g
Najniža danas
2,29 €
3,27 €/kg · u 1 lancu
u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 2,29 €3,27 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,29 € (3.10.)
2,29 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03870353002771
- KTC
-
2,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ D.D. NAPOLITANKE ČOKOLADNE KAKAO I MLIJEKO 108 g KRAŠnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €13,80 €/kg
- KRAŠ VAFL NAPOLITANKA COCOA&MILK 420g KRAŠnajniže u lancu Djelo Vodice 2,29 €5,45 €/kg
- Kraš Napolitanke kakao i mlijekonajniže u Lidlu 1,19 €6,36 €/kg
- LOACKER NAPOLITANKE MLIJEKO/KAKAO 175 G LOACKERnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €11,37 €/kg
- DUKAT - STAY STRONG KOLAGEN PROTEIN DRINK COKOLADA 0,5L STAY STRONGnajniže u Dukatu 1,89 €3,78 €/l