VESH 6,5 kg DET. ZA RUBLJE
19,99 €
3,08 €/kg · u 4 lanca
u Studencu
Prosječna
25,24 € 4 lanca
Najviša
33,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 19,99 €3,08 €/kg
- Vrutak 22,99 €3,54 €/kg
- Tommy 23,99 €3,69 €/kg
- Djelo Vodice 33,99 €5,23 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03870128037083. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
19,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Vrutak
-
22,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Tommy
-
23,99 € (-23%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
33,99 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Vesh DET.VESH WHITE 3 kgnajniže u KTC-u 10,99 €3,66 €/kg
- VESH VESH 4L KONCENTRIRANI GEL**najniže u Kauflandu 12,99 €3,25 €/l
- VESH VESH 4L KONCENTRIRANI COLOR GEL**najniže u Kauflandu 12,99 €3,25 €/l
- VESH VESH DET. ZA RUBLJE ODOR CONTROL 1.46 l VIOLETAnajniže u Stridonu 5,30 €3,63 €/l
- VESH DET VESH WHITE GEL 3L= 60PRANJAnajniže u KTC-u 9,99 €3,33 €/l
- Violeta Vesh Color Caps 42/1najniže u NTL-u 8,29 €