50KG TUZLANSKA SOL KUHINJSKA
Najniža danas
12,50 €
0,25 €/kg · u 2 lanca
u Metrou
Prosječna
13,15 € 2 lanca
Najviša
13,80 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 12,50 €0,25 €/kg
- KTC 13,80 €0,28 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 12,50 € (2.10.)
12,50 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03870009000069. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
12,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
13,80 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TUZLANSKA SOL SOL 25/1 TUZLAnajniže u Trgocentru 0,34 €0,34 €/kg
- TUZLANSKA SOL SOL TUZLA 10/1najniže u Stridonu 4,18 €0,42 €/kg
- TUZLA SOL SOL KUHINJSKA JODIRANA 250 G TULJAK TUZLAnajniže u KTC-u 0,75 €3,00 €/kg
- TUZLANSKA SOL SOL TUZLANS 5 kg KUHINJSKAnajniže u Bosi 3,09 €0,62 €/kg
- ZAPREŠIĆANKA D.O.O. SOL KUHINJSKA TUZLA 1 kgnajniže u Stridonu 0,66 €0,66 €/kg
- ZAPREŠIĆANKA D.O.O. SOL KUHINJSKA TUZLA 5 kgnajniže u Stridonu 2,09 €0,42 €/kg