Mionetto Pjenušac Prosecco 11% 2x0,75L
17,99 €
11,99 €/l · u 4 lanca
u Kauflandu
Prosječna
22,02 € 4 lanca
Najviša
28,09 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 17,99 €11,99 €/l
- Konzum 19,99 €13,33 €/l
- Plodine 21,99 €14,66 €/l
- Spar 28,09 €18,73 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859894245168. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
17,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1330, 3.10.2026. (Franje Rackog 95 Dakovo)
- Konzum
-
19,99 € (+100%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
21,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Spar
-
28,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MIONETTO PJENUSAC MIONETTO SPUMANTE PROS.ROSE 0,75 Lnajniže u Konzumu akcija 11,89 €15,85 €/l
- MIONETTO PJENUSAC MIONETTO PROSECO TREVISO BRUT 11% 0,2 Lnajniže u lancu Jadranka 4,79 €23,95 €/l
- MIONETTO PROSECCO MIONETTO 0.75Lnajniže u lancu Jadranka 11,79 €15,72 €/l
- MIONETTO PROSECCO MIONETTO VALD.YELLOW 0.75Lnajniže u lancu Vrutak 16,99 €22,65 €/l
- Mionetto Mionetto Pjenušac bezalkoholni 0,75L vg.najniže u Metrou 12,71 €16,95 €/l
- G3 SPIRITS D.O.O. PROSECCO MIONETTO 0,75 L ORANGE SPRITZnajniže u Konzumu 15,99 €21,32 €/l