Zorina mast Losion za sunča.SPF30 200ml
15,99 €
79,95 €/l · u 4 lanca
u Kauflandu
Prosječna
15,99 € 4 lanca
Najviša
15,99 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 15,99 €79,95 €/l
- Ribola 15,99 €79,95 €/l
- Spar 15,99 €79,95 €/l
- Tommy 15,99 €79,95 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859894008978. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
15,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
15,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
15,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8707, 3.10.2026. (zagreb skorpikova 34 2)
- Tommy
-
15,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZORINA MAST Z.M.LOSION 200 ml ZA SUNČANJE SPF 5najniže u Konzumu 13,49 €67,45 €/l
- ZORINA MAST LOS. ZA SUN. 200 ml ZORINA MAST SPF 50 KIDSnajniže u Konzumu 13,49 €67,45 €/l
- Z.M.LOS.200 ml F50+najniže u Studencu 10,99 €
- Z.M.LOS.200 ml F30najniže u Kauflandu 13,99 €69,95 €/l
- Z.M.LOS.200 ml F50+K IDSnajniže u Studencu 11,09 €
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?