Zorina mast Losion za sunča.SPF30 200ml
€15.99
€79.95/l · in 4 chains
at Kaufland
Average
€15.99 4 chains
Highest
€15.99 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €15.99€79.95/l
- Ribola €15.99€79.95/l
- Spar €15.99€79.95/l
- Tommy €15.99€79.95/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859894008978. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€15.99
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
€15.99 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€15.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 8707, 3 Oct 2026 (zagreb skorpikova 34 2)
- Tommy
-
€15.99 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZORINA MAST Z.M.LOSION 200 ml ZA SUNČANJE SPF 5lowest at Konzum €13.49€67.45/l
- ZORINA MAST LOS. ZA SUN. 200 ml ZORINA MAST SPF 50 KIDSlowest at Konzum €13.49€67.45/l
- Z.M.LOS.200 ml F50+lowest at Studenac €10.99
- Z.M.LOS.200 ml F30lowest at Kaufland €13.99€69.95/l
- Z.M.LOS.200 ml F50+K IDSlowest at Studenac €11.09
Same price at every chain. What is this?