ULJE MASLINOVO 1 l ORGULA
Najniža danas
5,78 €
5,78 €/l · u 2 lanca
u Metrou
Prosječna
6,89 € 2 lanca
Najviša
7,99 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 5,78 €5,78 €/l
- Ribola 7,99 €7,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 5,78 € (2.10.)
5,78 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859893678295. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
5,78 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Ribola
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORGULA ULJE MASLINOVO EXTRA DJEVICANSKO BIO JUNIOR 500 MLnajniže u Sparu 6,99 €13,98 €/l
- ORGULA ULJE MASLINOVO EX DJEV 1L TRADICIJAnajniže u KTC-u 7,99 €7,99 €/l
- ORGULA ULJE MASLINOVO EX DJEV ZLATNO 750ml ORGULAnajniže u Kauflandu 12,99 €17,32 €/l
- ORGULA ULJE MASLINOVO EXTRA DJEVICANSKO BIO 500 ML ORGULAnajniže u Studencu akcija 2,65 €5,30 €/l
- ORGULA ULJE MASLIN EX DJ TRAD 0.75L ORGULAnajniže u lancu Jadranka akcija 7,99 €10,65 €/l
- ORGULA GRUPA D.O.O. ULJE MASL.EX.DJEV.PREMIUM 1 Lnajniže u Sparu akcija 9,49 €9,49 €/l