BADEM JEZGRA 500 g (20)
4,19 €
8,38 €/kg · u 9 lanaca
u KTC-u
Prosječna
5,86 € 9 lanaca
Najviša
7,59 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 4,19 €8,38 €/kg
- Trgovina Krk 5,29 €10,58 €/kg
- Gavranović 5,57 €11,14 €/kg
- Stridon 5,80 €11,60 €/kg
- Eurospin 5,89 €11,78 €/kg
- Plodine 6,09 €12,18 €/kg
- Ribola 6,09 €12,18 €/kg
- Metro 6,25 €12,50 €/kg
- Vrutak 7,59 €15,18 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893512667. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
4,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgovina Krk
-
5,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Gavranović
-
5,57 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 315, 3.10.2026. (Bribir 3, BRIBIR)
- Stridon
-
5,80 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Eurospin
-
5,89 € (+7%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Plodine
-
6,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
6,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Metro
-
6,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Vrutak
-
7,59 € (+25%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- METRO CHEF 1KG MC BADEM JEZG PEČ SLANInajniže u Metrou 14,58 €14,58 €/kg
- VEDRINI SUHO PAKIRANO BADEM JEZGRA 500 G VEDRINInajniže u Konzumu akcija 4,75 €9,50 €/kg
- EUROCOMPANY IN OUT BADEM JEZGRA 500 Gnajniže u Metrou 5,84 €11,68 €/kg
- NATURA BADEM JEZGRA BLANSIRANA 100 G NATURAnajniže u Tommyju 2,49 €24,90 €/kg
- NATURA BADEM JEZGRA 100 G PECENI SLANI NATURA MARJAN VOCEnajniže u lancu Vrutak 2,19 €21,90 €/kg
- EUROCOMPANY 500G BADEM JEZGRAnajniže u Metrou 70,06 €11,68 €/kg